|
Pojemność wcale nie przenosi się na dochody klubów z biletów w sposób liniowy. Ostatnio czytałem że gdzieś w Niemczech w Hamburgu czy Hannoverze 70% dochodów z biletów pochodzi z wynajmowania skyboxów a 30% z reszty wejściówek.
Te wszystkie zachodnie kluby miały już Euro lub MŚ więc mają stadiony, a w tych mniejszych państwach jak Dania czy Belgia prawie wcale nie ma stadionów powyżej 30k
A tempo prac zauważalnie spadło. Nie rozumiem czemu nie rozpoczęli konstrukcji dalszych kondygnacji
Ostatnio edytowane przez crazykaro : 17.04.2010 o godz. 12:43.
|