Wyświetl pojedynczy post
crazykaro
Senior Member
 
 
Od: 01.2007
Skąd: Królewskie Miasto Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9160
Stary 17.04.2010, 12:40
Pojemność wcale nie przenosi się na dochody klubów z biletów w sposób liniowy. Ostatnio czytałem że gdzieś w Niemczech w Hamburgu czy Hannoverze 70% dochodów z biletów pochodzi z wynajmowania skyboxów a 30% z reszty wejściówek.
Te wszystkie zachodnie kluby miały już Euro lub MŚ więc mają stadiony, a w tych mniejszych państwach jak Dania czy Belgia prawie wcale nie ma stadionów powyżej 30k


A tempo prac zauważalnie spadło. Nie rozumiem czemu nie rozpoczęli konstrukcji dalszych kondygnacji
Ostatnio edytowane przez crazykaro : 17.04.2010 o godz. 12:43.
Odpowiedz cytując