Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
fan1906
Senior Member
Od: 07.2004
Offline
#
15595
17.04.2010, 12:13
BRTS39
napisał(a):
No no wiadomo, ale bardziej pytałem o takie imprezy jak na przykład świetowanie mistrza na rynku.
ciężkie pytanie .. z okazji sylwestra bywało na nim nieraz ponad 100 tys a ile tam wlezie...hm..
fan1906
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do fan1906
Znajdź inne posty napisane przez fan1906