Wyświetl pojedynczy post
skeba
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4
Stary 17.04.2010, 12:12
Cytat:
Może ciężko porównywać Seria A z naszą eks... z naszą ligą, ale pamiętam, jak trener Napoli zapowiedział grę 3 obrońcami. Napoli szybko po paru kolejkach znalazło się na samym końcu tabeli. Nie jest to chyba poważna taktyka jeśli chce się wejść na salony. Gra 3 obrońcami w środku, to raczej tylko i wyłącznie przy 5-3-2. Ale to nie jest okres odpowiedni okres w sezonie na takie kombinacje.
Było parę spotkań, w których zagraliśmy 3 obroncami, nie ten sezon, za Skorzy jeszcze.
I dobrze nam szło. Polska liga jest beznadziejna. Tutaj nawet jakbysmy zagrali Marcelo z Głowackim to druzynba przeciwna miałaby mało sytuacji.
Naszą bolączką jest tylko i wylacznie skutecznosc pod bramka przeciwnika.
Druzyna przeciwna na mecz ma 2-3 strzaly i gitara, a tak zagescilibysmy srodek pomocy, co przelozyloby się na ofensywe
Odpowiedz cytując