Wyświetl pojedynczy post
pawelwislak
Senior Member
 
Od: 07.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9158
Stary 17.04.2010, 12:09
Ja naprawdę bym chciał żebyśmy byli zapełnić te 34k naprawdę, a tak to co nam by było z takich 50k skoro i tak byśmy mieli frekwencje na poziomie połowy, póki co marketingowo jesteśmy na poziomie Dolcana Ząbki niestety.
Odpowiedz cytując