JOSE 841 napisał(a):

|
Co do Pawełka jest chętny klub który wyłoży na niego kase tym klubem jest Śląsk Wrocław i bardzo możliwe że zarówno Śląsk (Tarasiewicz jeśli dostanie kase na transfery na pewno wykorzysta sytuacje i wyłoży kase na Pawełka) jak i Wisła doczekają się nowego bramkarza
|
hmm
Prawda jest że Taraś ceni sobie Pawełka, albo cenił, bo wypowiedzi z przed roku to były kiedy sie nim zachwycał. Po za tym, oni maja tam 3 bramkarzy, 2 sciagneli teraz, jeden z nich uratował im punkt niedawno.
Nie byłbym taki pewien tej opcji wrocławskiej dla Mariusza.
Grecja i sruuu