Wyświetl pojedynczy post
wiślak 86
Senior Member
 
Od: 08.2004
Skąd: okolice Krakowa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15594
Stary 17.04.2010, 11:18
Dymcol napisał(a):Wyświetl post
na jednej stronie (od mariackiego) którą nazwali strefą zero (czy jakoś tak), kilka tys dla ważniejszych osób
a od strony szewskiej strefa szara 40tys dla tych co stoją sobie teraz w kolejce na Jana po bilety.
trzeba do tego dodać ludzi którzy będą stali poza strefami Szarą i jakąś tam jeszcze
dodać do tego trzeba osoby poza strefami...

Mylisz sie do sektora szarego wchodzi 10tys. z wejscowkami a nie 40 tak jak napisales.

40tys ma wejsc na druga strone rynku kolo wiezy.
Dumny po zwycięstwie
Wierny po przegranej

Zbanowany za napisanie "matoł", "jeba*y złamas", "3 kretynów" o ludziach dla których flaga Polski do góry kołami to coś normalnego na twarzy
Odpowiedz cytując