Dymcol napisał(a):

na jednej stronie (od mariackiego) którą nazwali strefą zero (czy jakoś tak), kilka tys dla ważniejszych osób
a od strony szewskiej strefa szara 40tys dla tych co stoją sobie teraz w kolejce na Jana po bilety.
trzeba do tego dodać ludzi którzy będą stali poza strefami Szarą i jakąś tam jeszcze
dodać do tego trzeba osoby poza strefami...
|
Mylisz sie do sektora szarego wchodzi 10tys. z wejscowkami a nie 40 tak jak napisales.
40tys ma wejsc na druga strone rynku kolo wiezy.