|
Dziś puszcze chyba taki kupon:
Hamburger - Mainz 1
Schalke - M'Gladbach 1
Espanyol - Barcelona 2
Na jutro taki:
Real M. - Valencia 1
Dortmund - Hoffenheim 1
Ostatnio edytowane przez WiślakNH : 17.04.2010 o godz. 12:11.
Miasto Kraków - pozdrowienia dla Dobrych Chłopaków !!
|