|
Senior Member
Od: 08.2008
Skąd: copACABana
Offline
|
|
podszywacz napisał(a): 
|
Czy ktoś zna wykonawcę i tytuł utworu który "leci" w Wiadomościach jak pokazują czarno-biało katastrofę, żal ludzi na ulicach (nie ma wtedy komentarza).
|
z tematu o mp3..
WISŁAZWE napisał(a): 
Samuel Barber - Adagio for strings
Requiem Mozarta
marsz żałobny z III symfonii Beethovena
Chopin - Preludium e-moll
Gladiator Music Video - Honor Him
utwór z filmu "Różyczka" Michała Lorenca - "Wyjazd z Polski" oraz "Spadanie"
Jerome Coullet - Angles
Air Suite Nr. 3 Johann Sebastian Bach
Do wyboru do koloru.
|
|
|