Wyświetl pojedynczy post
Nowohucianin^^
Senior Member
 
 
Od: 08.2008
Skąd: copACABana

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15591
Stary 17.04.2010, 10:21
podszywacz napisał(a):Wyświetl post
Czy ktoś zna wykonawcę i tytuł utworu który "leci" w Wiadomościach jak pokazują czarno-biało katastrofę, żal ludzi na ulicach (nie ma wtedy komentarza).
z tematu o mp3..

WISŁAZWE napisał(a):Wyświetl post
Samuel Barber - Adagio for strings
Requiem Mozarta
marsz żałobny z III symfonii Beethovena
Chopin - Preludium e-moll
Gladiator Music Video - Honor Him
utwór z filmu "Różyczka" Michała Lorenca - "Wyjazd z Polski" oraz "Spadanie"
Jerome Coullet - Angles
Air Suite Nr. 3 Johann Sebastian Bach

Do wyboru do koloru.

Odpowiedz cytując