anthony09 napisał(a):

Jak się patrzę na ten nasz projekt to trochę można się zdenerwować, bo Kraków (piękne miasto z tradycjami) przyjmuje teraz wiele ważnych postaci obecnego świata i powinien mieć stadion na ponad 50 tys. i ubiegać się o finał Ligi Europejskiej. Ale niestety nie tak miało być ;/
A tak w ogóle to dlaczego na stadionwisly.info jest tak rzadko zamieszczana galeria z nowymi zdjęciami
|
Żeby świecił pustymi trybunami w czasie zwykłych ligowych spotkań? Bezsens.