Wyświetl pojedynczy post
Mario Nh
Senior Member
 
 
Od: 08.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9153
Stary 17.04.2010, 09:38
anthony09 napisał(a):Wyświetl post
Jak się patrzę na ten nasz projekt to trochę można się zdenerwować, bo Kraków (piękne miasto z tradycjami) przyjmuje teraz wiele ważnych postaci obecnego świata i powinien mieć stadion na ponad 50 tys. i ubiegać się o finał Ligi Europejskiej. Ale niestety nie tak miało być ;/
A tak w ogóle to dlaczego na stadionwisly.info jest tak rzadko zamieszczana galeria z nowymi zdjęciami
Żeby świecił pustymi trybunami w czasie zwykłych ligowych spotkań? Bezsens.
Odpowiedz cytując