|
Czy ktoś zna wykonawcę i tytuł utworu który "leci" w Wiadomościach jak pokazują czarno-biało katastrofę, żal ludzi na ulicach (nie ma wtedy komentarza).
EDIT: Dzięki Nowohucianin^^, fakt zadałem pytanie w złym wątku.
Ostatnio edytowane przez podszywacz : 17.04.2010 o godz. 10:43.
Раз два трзы, Туск ухади!
|