Wyświetl pojedynczy post
podszywacz
Senior Member
 
 
Od: 11.2006
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15587
Stary 17.04.2010, 09:10
Czy ktoś zna wykonawcę i tytuł utworu który "leci" w Wiadomościach jak pokazują czarno-biało katastrofę, żal ludzi na ulicach (nie ma wtedy komentarza).

EDIT: Dzięki Nowohucianin^^, fakt zadałem pytanie w złym wątku.
Ostatnio edytowane przez podszywacz : 17.04.2010 o godz. 10:43.
Раз два трзы, Туск ухади!
Odpowiedz cytując