Wyświetl pojedynczy post
Pawlolek
Senior Member
 
Od: 07.2009
Skąd: Podwawelskie

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3
Stary 16.04.2010, 23:02
skeba napisał(a):Wyświetl post
Nie wiem czemu Kasperczak nie zaryzykuje Głowackim Cleberem i Marcelo w środku obrony.
Przecież w polskiej lidze nawet 2 obroncow daloby rade
Wtedy Mozna zagrać 5 pomocnikami w polu
Lewa Pomoc - Kirm, Piotr Brożek
Def Pomoc - Sobol
2 Ofensywnych - Garguła (jeśli sie wyleczy), Jirsak
Prawa pomoc - Małecki
Atak - Brożek Boguski

Albo zamiast Brożka Małecki i na prawa Lobo. Z braku absencji Guły mozna zaryzykowac 3 napastnikami.
Może ciężko porównywać Seria A z naszą eks... z naszą ligą, ale pamiętam, jak trener Napoli zapowiedział grę 3 obrońcami. Napoli szybko po paru kolejkach znalazło się na samym końcu tabeli. Nie jest to chyba poważna taktyka jeśli chce się wejść na salony. Gra 3 obrońcami w środku, to raczej tylko i wyłącznie przy 5-3-2. Ale to nie jest okres odpowiedni okres w sezonie na takie kombinacje.
Ostatnio edytowane przez Pawlolek : 16.04.2010 o godz. 23:09.
Odpowiedz cytując