Może ciężko porównywać Seria A z naszą eks... z naszą ligą, ale pamiętam, jak trener Napoli zapowiedział grę 3 obrońcami. Napoli szybko po paru kolejkach znalazło się na samym końcu tabeli. Nie jest to chyba poważna taktyka jeśli chce się wejść na salony. Gra 3 obrońcami w środku, to raczej tylko i wyłącznie przy 5-3-2. Ale to nie jest okres odpowiedni okres w sezonie na takie kombinacje.