Wyświetl pojedynczy post
skeba
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 16.04.2010, 22:45
Nie wiem czemu Kasperczak nie zaryzykuje Głowackim Cleberem i Marcelo w środku obrony.
Przecież w polskiej lidze nawet 2 obroncow daloby rade
Wtedy Mozna zagrać 5 pomocnikami w polu
Lewa Pomoc - Kirm, Piotr Brożek
Def Pomoc - Sobol
2 Ofensywnych - Garguła (jeśli sie wyleczy), Jirsak
Prawa pomoc - Małecki
Atak - Brożek Boguski

Albo zamiast Brożka Małecki i na prawa Lobo. Z braku absencji Guły mozna zaryzykowac 3 napastnikami.
Odpowiedz cytując