Wyświetl pojedynczy post
tofik
Senior Member
 
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4827
Stary 16.04.2010, 20:57
Dlaczego za późno ? Równie dobrze on przejdzie gdzieś na zasadzie wolnego transferu. Na pewno z ciekawością sprawdzę, jak się losy tego gracza potoczą po tym sezonie.

HEDu napisał(a):Wyświetl post
http://transfermarkt.de/de/michael-d...er_110906.html

bardzo ciekawa propozycja napastnik lub prawy pomocnik. tego potrzebujemy. wiem, że to niemożliwe sciagnac króla strzelców 2 holenderskiej, no ale nie takie gwiazdy mozna wyciagnac z tej ligi (Tschibamba).
Myślę, że są w zasięgu Wisły jak najbardziej. Kilka(naście?) stron wczesniej podawałem również gracza z tej ligi. Plet z 20 golami w tym momencie 4 na liście strzelców. To już drugi jego sezon w tym na prawdę prowincjonalnym słabym klubiku - SC Telstar, gdzie jest najlepszym strzelcem. Bardzo młody zawodnik o ciekawej charakterystyce, takiego typowego sępa nie mamy no i 1.93 wzrostu również pozwala mu walczyć w powietrzu z każdym obrońcą.
http://transfermarkt.de/en/glynor-pl...ler_80073.html
Jak to śpiewają w Polsacie, wystarczy chcieć Bo u nas może by kasa się znalazła, ale zarządzają takie betony(odnoszę się do całej ligi), że głowa boli. Dupska im się nie chce ruszyć i poszukać kogokolwiek.
Ostatnio edytowane przez tofik : 16.04.2010 o godz. 21:05.
..
Odpowiedz cytując