Dlaczego za późno ?

Równie dobrze on przejdzie gdzieś na zasadzie wolnego transferu. Na pewno z ciekawością sprawdzę, jak się losy tego gracza potoczą po tym sezonie.
HEDu napisał(a):

Myślę, że są w zasięgu Wisły jak najbardziej. Kilka(naście?) stron wczesniej podawałem również gracza z tej ligi. Plet z 20 golami w tym momencie 4 na liście strzelców. To już drugi jego sezon w tym na prawdę prowincjonalnym słabym klubiku - SC Telstar, gdzie jest najlepszym strzelcem. Bardzo młody zawodnik o ciekawej charakterystyce, takiego typowego sępa nie mamy no i 1.93 wzrostu również pozwala mu walczyć w powietrzu z każdym obrońcą.
http://transfermarkt.de/en/glynor-pl...ler_80073.html
Jak to śpiewają w Polsacie, wystarczy chcieć

Bo u nas może by kasa się znalazła, ale zarządzają takie betony(odnoszę się do całej ligi), że głowa boli. Dupska im się nie chce ruszyć i poszukać kogokolwiek.