Temat: Praca
Wyświetl pojedynczy post
gris
Senior Member
 
 
Od: 04.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#297
Stary 16.04.2010, 16:17
Mój brat szuka pracy, najlepiej w magazynie. Ma dwuletnie doświadczenie i chęci duże, ale strasznie ciężko z ogłoszenia coś znaleźć. Jakby ktoś miał jakieś namiary to niech napisze na priv.
Odpowiedz cytując