|
Co do Pawełka jest chętny klub który wyłoży na niego kase tym klubem jest Śląsk Wrocław i bardzo możliwe że zarówno Śląsk (Tarasiewicz jeśli dostanie kase na transfery na pewno wykorzysta sytuacje i wyłoży kase na Pawełka) jak i Wisła doczekają się nowego bramkarza
Ostatnio edytowane przez JOSE 841 : 16.04.2010 o godz. 16:11.
|