tofik napisał(a):

|
A ja uważam, że powinniśmy ponownie się postarać o Urugwajczyka Stuaniego, który miał przyjść w pakiecie z Alvarezem. Pewnie nie jest zainteresowany grą w 2 lidze włoskiej. Dodatkowo dobre słowo od samego Alvareza mogłoby zdzialać dużo. Obecnie jest najlepszym strzelcem Segunda Division z 15 golami.
|
Ciekawy pomysł z tym Stuanim, tylko są 2 "ale", czy zawodnik chciałby grać w Wiśle i czy Wisłe stać na jego zakup...