|
A ja Wam powiem że chce żeby do Wisły w lecie przyszło 2, 3 zawodników którzy będą w stanie niemal od razu wejść do pierwszej 11 ;] i jeszcze najlepiej żeby to byli Polacy... Edit: a ten Stuani to faktycznie niezły pomysł...
Ostatnio edytowane przez Marcin_fan : 16.04.2010 o godz. 14:21.
|