Wyświetl pojedynczy post
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15570
Stary 16.04.2010, 14:02
miba napisał(a):Wyświetl post
Nie rozumiem problemu- jeżeli laptop ma wyjscie hdmi to podpinasz np kablem hdmi-dvi i w wyborze wejscia w tv (source, np hdmi1 hdmi2 pc avi) wybierasz to do ktorego sie podpiales i jest
a jesli jest to stacjonarny to jeszcze we wlasciowosciach karty graficznej trzeba ustawic tj. wybrac monitor odpowiedni bo tam powinny byc 2 do wyboru.
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując