miba napisał(a):

Nie rozumiem problemu- jeżeli laptop ma wyjscie hdmi to podpinasz np kablem hdmi-dvi i w wyborze wejscia w tv (source, np hdmi1 hdmi2 pc avi) wybierasz to do ktorego sie podpiales i jest
|
a jesli jest to stacjonarny to jeszcze we wlasciowosciach karty graficznej trzeba ustawic tj. wybrac monitor odpowiedni bo tam powinny byc 2 do wyboru.