|
A ja uważam, że powinniśmy ponownie się postarać o Urugwajczyka Stuaniego, który miał przyjść w pakiecie z Alvarezem. Pewnie nie jest zainteresowany grą w 2 lidze włoskiej. Dodatkowo dobre słowo od samego Alvareza mogłoby zdzialać dużo. Obecnie jest najlepszym strzelcem Segunda Division z 15 golami.
. .
|