Temat
:
Bilety
Wyświetl pojedynczy post
Vitaliss
Member
Od: 05.2008
Offline
#
2730
16.04.2010, 12:47
MatMario
napisał(a):
Mam dwa bilety na mecz ze Śląskiem na trybunę 1, jeśli ktoś zainteresowany to zapraszam na PW cena 40 za komplet
lukaj na PW
Vitaliss
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Vitaliss
Znajdź inne posty napisane przez Vitaliss