Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
tommiyacht
Senior Member
 
 
Od: 09.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2729
Stary 16.04.2010, 12:38
bylem rano, czekalem na otwarcie a ze mna jakies 20 osob. na Slask nie ma juz biletow na 2 i 3 sektor. na Lecha nie pytalem ale na 3 dostalem bez problemu
Odpowiedz cytując