orzeu napisał(a):

Bez urazy ale kazde zdanie bez sensu.
1. Wierzyles w mistrza koszykarek po przegranej z Gorzowem?
2. Gornicy nie raz i nie dwa protestami wywalczyli swoje postulaty.
3. Nikt nikomu nie zabrania, jedynie komentujemy zachowanie tych ludzi, ktore wielu z nas uwaza za nie w porzadku.
4. Napisalem ze mi wisi co krzycza, ale skoro pytasz to zobacz na wrzucona fotke ze dwie strony wczesniej.
|
Ad2. czyli sobie sam odpowiedziales na pytanie-ludzie przed kuria tez tak mysleli(czas przeszly bo o ile we wtorek i ewentualnie w srode byla jakas niewielka szansa to juz wczoraj zadnej).
Ad4. widzialem zdjecia, dla uscislenia obserwowalem 2 dni te protesty(wtorek sroda) od razu rozwiewam wszelkie watpliwosci-nie uczestnicze w protescie po zadnej ze stron mam swoje zdanie na temat miejsca spoczynku ktore wyrazilem tutaj na forum. jestem przeciwny wykrzykiwaniu podczas zaloby jednak rozumiem protestujacych.
wydaje mi sie ze wystarczajaco juz powiedzialem nt. protestu. nikogo nie zmuszam do popierania mojedo zdania w tej kwsti.