wiślak 86 napisał(a):

Odnosnie protestujacych gornikow mam swoje zdanie na temat ich protestu. Wiem co zamierzali osiagnac i co osiagneli.W tej sprawie jestem akurat bardzo krytyczny w stosunku do nich ale nie o tym nasza dyskusja.
Napisalem ze nie znam sie na historii zwiazanej z Sikorskim(nie jestem osoba ktora napredce zaczyna szukac w internecie zaslug i ciekawostek aby za 2 min. chwalic sie nimi na forum) wiem tyle ile pamietam ze szkoly.
|
Ja juz koncze bo i po co...
