gooro33 napisał(a):

Tak ale ja się odnosiłem do tej wypowiedzi:
A w wypadku Sikorskiego sposób śmierci wpłynął. A ja jestem dumny z tego ze tak uczczono pamięć generała.
|
Czy naprawde mozemy porównywac postać Generała Sikorskiego do prezydenta Kaczynskiego?
Uscisle czy rozbicie sie Sikorskiego bylo jedynym argumentem za pochowaniem go na Wawelu? Oczywiscie NIE. Niestety w przypadku Kaczynskiego tak wlasnie jest.