ja_ka_ napisał(a):

To jest właśnie demokracja, o którą m.in. walczył śp L. Kaczyński. Pozwala się robić parady gejom, lesbijkom i innym wynalazkom to dlaczego zabraniać komuś kto nie zgadza się z decyzją o pochowaniu prezydenckiej pary na Wawelu? Cenzura ?
|
Geje i lesbijki "walcza o swoje prawa".
Gornicy manifestujac walcza o emerytury.
Pielegniarki o pensje
Rozni antyglobalisci nawet maja jakies swoje postulaty (jakkolwiek glupie by nie byly) i wierza ze cos zmienia w swiecie
etc etc
O co walcza ci manifestanci teraz skoro doskonale wiedza ze decyzji nie zmienia? Zwykle awanturnictwo. Bezcelowe, niepotrzebne, zenujace, niegodziwe w momencie gdy trwa zaloba narodowa.