Wyświetl pojedynczy post
orzeu
Senior Member
 
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5970
Stary 16.04.2010, 10:55
ja_ka_ napisał(a):Wyświetl post
To jest właśnie demokracja, o którą m.in. walczył śp L. Kaczyński. Pozwala się robić parady gejom, lesbijkom i innym wynalazkom to dlaczego zabraniać komuś kto nie zgadza się z decyzją o pochowaniu prezydenckiej pary na Wawelu? Cenzura?
Geje i lesbijki "walcza o swoje prawa".
Gornicy manifestujac walcza o emerytury.
Pielegniarki o pensje
Rozni antyglobalisci nawet maja jakies swoje postulaty (jakkolwiek glupie by nie byly) i wierza ze cos zmienia w swiecie
etc etc
O co walcza ci manifestanci teraz skoro doskonale wiedza ze decyzji nie zmienia? Zwykle awanturnictwo. Bezcelowe, niepotrzebne, zenujace, niegodziwe w momencie gdy trwa zaloba narodowa.
Ostatnio edytowane przez orzeu : 16.04.2010 o godz. 10:58.
WISŁA PANY !!