Wyświetl pojedynczy post
Skipper
Senior Member
 
 
Od: 07.2003
Skąd: South Bronx

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5956
Stary 16.04.2010, 10:01
Vinci napisał(a):
Żal mi Dziwisza

lizzy napisał(a):Wyświetl post
Mnie jakoś nie. Dziwisz niestety nie nadaje się do sprawowania takiej funkcji a ta sytuacja jest tego kolejnym przykładem. To że się sprawdzał jako prawa ręka jeszcze nie oznacza że się sprawdzi jako głowa, że ujmę to anatomicznie. Niestety nie ma charakteru, charyzmy ani osobowości predystynujących go do pełnienia takiej funcji i pod tym względem takiemu Suchemu Frankowi do kostek nie sięga.
Najlepszy dowód że teraz boi się jak ognia posądzenia że pomysł z Wawelem mógł być jego.

Dziwisz niestety jest "winnym" całego zamieszania. Już pomijam fakt, jak z punktu PR fatalnie rozegrana została ta decyzja (albo nie, nie pomijam). Dziwisz powinien zrobić tego dnia co została podjęta decyzja o pochówku konferencję prasową, wyjaśnić fakt dlaczego uważa że Kaczyńskiego należy na Wawelu pochować, i wziąć PEŁNĄ odpowiedzialność na siebie.

I 90% tych protestów co teraz są to by nie było, choćby z szacunku dla Dziwisz i tego że jest to osoba kościelna (a takie zawsze trudniej się krytykuje). I nieważne czy decyzja jest bardziej jego czy bardziej rodziny - dla spokoju i szacunku dla ofiar to on powinien się do niej przyznać.

A tak, decyzja jest "niczyja" i można po niej jechać po całości - bo de facto nikt jej nie broni.



edit:

To tylko z dzisiaj. Bojaźliwy Dziwisz nie chce się przyznać (nieważne już czy to on podjął decyzję czy nie), a od 3 dnia CAŁE otoczenie Jarosława Kaczyńskiego przekonuje że to nie Jarka decyzja. Komedia.
Ostatnio edytowane przez Skipper : 16.04.2010 o godz. 10:05.
everybody on earth wanna rap