Wyświetl pojedynczy post
lizzy
Senior Member
 
 
Od: 05.2003
Skąd: Picnic Country

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5951
Stary 16.04.2010, 09:31
Vinci napisał(a):Wyświetl post
Ostatnią rzeczą, którą powinien teraz robić, to tłumaczyć się przed zgrają patałachów biegających pod papieskim oknem i nie potrafiącymi zaakceptować faktu, że decyzja (słuszna lub nie), już dawno zapadła.
Nie przed zgrają patałachów biegających pod oknem tylko przez "trochę" większą liczbą obywateli która tej decyzji nie rozumie i nie akceptuje. Uważasz że nie powinien wytłumaczyć powodów decyzji która spoowdowała takie pęknięcie w narodzie? Władza się wypowiedziała, klamka zapadła i wszyscy gęby na kłódkę i na kolana? Z trochę innym systemem mi sie to kojarzy.

Tak czy siak jeden fakt jest niezaprzeczalny i nie do podważenia. W grę wchodzi Jarosławi i Stanisław. Obaj zaprzeczają. Prosty wniosek- jeden z nich kłamie. Pytanie dlaczego. Myślę że każdy doskonale wie, chociaż część będzie zapierać się rękami i nogami i miotać bluzgi bo żadnego sensownego wyjasnienia nie da się tu podać
I pedzioł Herr Gott do wenża
Idź wek Ty pierońska szlango.
I wenż był ab