Wyświetl pojedynczy post
gooro33
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: Kraków Wróblowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5948
Stary 16.04.2010, 09:13
lizzy napisał(a):Wyświetl post
Nie jest "mój". Nigdy nie byłem jego zwolennikiem tylko stwierdzam że miał swoje zdanie i więcej charakteru w małym palcu niż trzech Dziwiszy do kupy. Odpowiedz mi przy okazji na pytanie które wszyscy skwapliwie pomijacie- dlaczego kazdy (w tym Dziwisz) teraz boi się jak ognia przyznać że wymyślił ten Wawel tylko zwala na kogo popadnie?

Nie rozumiesz do czego się odnosiło ten ''Twój'' Ten Twój ''suchy Franek''. Trudno załapać o co chodzi.

Ośmieszasz się pisząc takie porównania ''małym palcu niż trzech dużych'' gratuluje poziomu dyskusji. Poziom dyskusji z ławki pod blokiem...
Napisałem Ci o pogrzebie Miłosza, gdyby nie interwencja JPII to pogrzebu by nie było, a to w porównaniu z tym co się dzieje teraz to dla Krakowa była by tragedia a nie nobilitacja jak teraz.

Jeden i drugi dbał i dba o dobro Krakowa, jeśli ktoś nie widzi ze Dziwisz działa od jakiegoś już czasu na rzecz Krakowa to płakać mi się chce ze śmiechu...

Każdy się tej decyzji wypiera bo jest kontrowersyjna to oczywiste.
POLSKIE KORZENIE - POLSKI KLUB
...Z tysięcy klubów, ja wybrałem ten,

Ten boski Krakowski nasz TS
I w każdej chwili czy dobrej czy złej,
Będę kochał Wisełkę, na pewno to wiem!!!