Wyświetl pojedynczy post
lizzy
Senior Member
 
 
Od: 05.2003
Skąd: Picnic Country

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5947
Stary 16.04.2010, 09:09
orzeu napisał(a):Wyświetl post
Porownanie dzisejszych studentow (ponad 50% wszystkich mlodych ludzi) z prawdziwa elita (5-7%) jaka ta grupa stanowila dawniej to jakis ponury zart na miare wpinania sobie opornikow w klapy marynarek przez SLD we Wroclawiu pare lat temu.
OK, jeszcze raz napiszę- nie porównuję poziomu studentów tylko Wasz stosunek do wieku uczestników demonstracji w zależności od okoliczności tych demonstracji.

Z innej beczki- jestem bardzo ciekawy jaki będzie pełny koszt tych uroczystości i calej akcji z nią związanej, czy Kraków dostanie w zwiazku z tym jakieś pieniądze z budźetu centralnego, czy też okaże się że nasze miasto będzie samodzielnie ponosić konsekwencje finansowe a jedynym wkładem Warszawy będzie to że zaszczyci nas swoją obecnością
I pedzioł Herr Gott do wenża
Idź wek Ty pierońska szlango.
I wenż był ab