orzeu napisał(a):

|
Porownanie dzisejszych studentow (ponad 50% wszystkich mlodych ludzi) z prawdziwa elita (5-7%) jaka ta grupa stanowila dawniej to jakis ponury zart na miare wpinania sobie opornikow w klapy marynarek przez SLD we Wroclawiu pare lat temu.
|
OK, jeszcze raz napiszę- nie porównuję poziomu studentów tylko Wasz stosunek do wieku uczestników demonstracji w zależności od okoliczności tych demonstracji.
Z innej beczki- jestem bardzo ciekawy jaki będzie pełny koszt tych uroczystości i calej akcji z nią związanej, czy Kraków dostanie w zwiazku z tym jakieś pieniądze z budźetu centralnego, czy też okaże się że nasze miasto będzie samodzielnie ponosić konsekwencje finansowe a jedynym wkładem Warszawy będzie to że zaszczyci nas swoją obecnością