Wyświetl pojedynczy post
SlawekS
Senior Member
 
Od: 07.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#117
Stary 16.04.2010, 07:37
Ciekawe jak po przerwie zaprezentują się zespoły. Wiśle może ta przerwa wyjść na plus - im dalej od startu tym powinno byc lepiej. Poza tym Kasper miał trochę czasu by ustawić drużynę po swojemu. Lech był "na gazie" i oby sie okazało że ten gaz z niego ujdzie.
Odpowiedz cytując