Wyświetl pojedynczy post
1q2
Socios Wisła Kraków
 
Od: 02.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5931
Stary 16.04.2010, 02:03
For_FuN_ napisał(a):Wyświetl post
Widze, ze zaklamywanie rzeczywistosci w tym temacie idzie pelna para...mowa o rzekomych "zaslugach" Lecha Kaczynskiego, ktorych nikt nie potrafi wymienic(mowimy o konkretach)...przykra sprawa.
Z tymi zasługami to jest tak że są one w większości czysto subiektywne.Żyjemy w takich czasach i w takim systemie(niewielkie kompetencje prezydenta) że ciężko tu o rzeczy które obiektywnie będą wielkie.

Taki przykład - jak za kilkanaście/dziesiąt lat, jak powstanie jakaś encyklopedia w której będą najważniejsze wydarzenia to pod hasłem Lech Kaczyński, co najwyżej będzie że negocjował/podpisał traktat i umarł śmiercią tragiczną.
Takie są realia tej części świata i ja osobiście ciesze się że nasz prezydent czy premier nie potrzebuje mieć zasług typu wywalczenie niepodległości, wygranie jakiejś wojny itp

Pełnie gratulacje że to wkleiłeś ,dodając do tego filmik z rozstrzelania tych co przeżyli i wypowiedź eksperta o świadomym zablokowaniu sterów ,wiemy przynajmniej na czym stoimy.Oczywistym jest że 7go oprócz porozumienia gazowego(bo jak wiadomo będziemy niedługo potentatem na tym rynku), uzgadniano szczegóły zamachu.
Ostatnio edytowane przez 1q2 : 16.04.2010 o godz. 02:07.
94 - Allah Akbar!!