For_FuN_ napisał(a):

|
Widze, ze zaklamywanie rzeczywistosci w tym temacie idzie pelna para...mowa o rzekomych "zaslugach" Lecha Kaczynskiego, ktorych nikt nie potrafi wymienic(mowimy o konkretach)...przykra sprawa.
|
Z tymi zasługami to jest tak że są one w większości czysto subiektywne.Żyjemy w takich czasach i w takim systemie(niewielkie kompetencje prezydenta) że ciężko tu o rzeczy które obiektywnie będą wielkie.
Taki przykład - jak za kilkanaście/dziesiąt lat, jak powstanie jakaś encyklopedia w której będą najważniejsze wydarzenia to pod hasłem Lech Kaczyński, co najwyżej będzie że negocjował/podpisał traktat i umarł śmiercią tragiczną.
Takie są realia tej części świata i ja osobiście ciesze się że nasz prezydent czy premier nie potrzebuje mieć zasług typu wywalczenie niepodległości, wygranie jakiejś wojny itp
Krissu napisał(a):

Pełnie gratulacje że to wkleiłeś ,dodając do tego filmik z rozstrzelania tych co przeżyli i wypowiedź eksperta o świadomym zablokowaniu sterów ,wiemy przynajmniej na czym stoimy.Oczywistym jest że 7go oprócz porozumienia gazowego(bo jak wiadomo będziemy niedługo potentatem na tym rynku), uzgadniano szczegóły zamachu.