dj_ibutti napisał(a):

Ludzie, którzy protestują chyba dalej nie załapali jak byli manipulowani przez media, w temacie Prezydenta.
Kaczyński został zaszczuty i "zniszczony" przez TVN, GW, Figurskiego etc. , a dzięki w/w przez część społeczeństwa. Manipulacje były na tak wielką skalę, że aż zastanawiam się kto tym kierował... Ot choćby kwestia wzrostu Prezydenta... 1 cm niższego od Kwaśniewskiego. Tylko czemu Olka zawsze pokazywali od góry, niwelując jego niski wzrost zaś Kaczyńskiego wręcz przeciwnie? Czemu nikt nie zająknął się słowem o zasługach Marii Kaczyńskiej, o których teraz nagle "wspominają"?
|
madre slowa
i jak sie stalo ze do 10 kwietnia w mediach pokazywano Prezydenta z szalikiem do góry nogami ,mowiacego ze czarne jest czarne,pokazywano zdjecia z jego dziwnymi minami ,gestami
a po 10 kwietna mamy jakby kogos innego -ot wesoly czlowiek ,radosny ,powazny ale cieply ,maz stanu.,z psem ,u jakiejs rodziny na Podlasiu,przy grillu.
nie macie wrazenia ze to byla jakas kosmiczna manipulacja
