Wyświetl pojedynczy post
As
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Z rekawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5921
Stary 16.04.2010, 00:43
Zdziwilem sie wyborem miejsca pochowku poniewaz oprocz kroli ktorzy miejsce tam mieli 'z urzedu' wszyscy inni byli jednostkami wybitnymi. Byli to ludzie tacy, ktorzy swoimi czynami lub dorobkiem zmienili Polske. Kaczynski nie byl az ta wyrazista postacia choc przyznac mu trzeba iz walczyl z komuna i przyczynil sie do odzyskanania wolnosci. To wszystko jest jednak nie istotne, facet nie zyje i nie moze zabrac glosu. Istotne jest to, ze nad cieplymi jeszcze zwlokami toczy sie zenujaca klotnia. Rzygac mi sie chce jak czytam w Irish Timesie komentarz do tych wydarzen. Okrywamy sie wstydem tylko dlatego zeby grupa zawistnych mogla poprawic sobie ego.