|
Mam problem z smsami w orange, wysyłam do kogoś, a ta osoba dostaje te smsy kilkakrotnie (jeden nawet z 40 razy). Oboje mamy orange. Można to jakoś rozwiązać ? Wcześniej już tak miałem i przeszło samo po paru godzinach, ale tym razem cały czas trzyma.
|