Wyświetl pojedynczy post
kroko.
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Ruczaj

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15559
Stary 15.04.2010, 20:41
Mam problem z smsami w orange, wysyłam do kogoś, a ta osoba dostaje te smsy kilkakrotnie (jeden nawet z 40 razy). Oboje mamy orange. Można to jakoś rozwiązać ? Wcześniej już tak miałem i przeszło samo po paru godzinach, ale tym razem cały czas trzyma.
Odpowiedz cytując