Wyświetl pojedynczy post
lizzy
Senior Member
 
 
Od: 05.2003
Skąd: Picnic Country

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5879
Stary 15.04.2010, 20:38
Gwiaździsty napisał(a):Wyświetl post
Spokojnie, nędzna grupka wszarzy podjarana jest tym, że się o nich mówi. Z jednej strony setki tysiący ludzi od tygodnia stoją w kolejce by pożegnać prezydenta, a tu kilkusetosobowa grupa łachmytów zorganizowana przez działaczy PO próbuje zawrócić kijem Wisłę. Puszczają im zwieracze bo polski naród pokazuje im wała. Tyle kłamstw, obelg, błota wylanych na prezydenta, a oni mają to głeboko w dupie i....stoją w kolejce. Nie dość tego, to jeszcze cały świat polityczny i koronowany przylatuje aby pożegnać tego co podobno (wg. peoctwa) był przez ten świat był wyśmiewany.
Na nic wasze TVN, Polsaty i inne G.Wna (to do wyznawców tych merdiów). JUż koronowali Komorowskiego, a teraz mają pełno w gaciach.
Lol, za to twoje zwieracze najwyraźniej mogłyby kruszyć skały
I pedzioł Herr Gott do wenża
Idź wek Ty pierońska szlango.
I wenż był ab