|
Dlaczego tak póżno dowiedzieliśmy się jaki naprawdę był prezydent - takie pytania zadają ludzie (można zobaczyć w tv) ,ja uważam jedno pewne media kreowały taki a nie inny obraz prezydenta ,przecież wszyscy widzieli jak z niego drwiono ,szczególnie Palikot ,Niesiołowski ten ostatnie podczas żałoby (TVP 3 - jak znajdę to wrzuce) ,osobiście uważam że po tej tragedi należy wyciągnąć wnioski ,szczególnie media .
To że bedzie pochowany na Wawelu to jest dobra decyzja a czas określi czy właściwa .
|