|
Mierzi mnie gdy widzę to polskie piekiełko. W okresie żałoby narodowej. Po Prezydencie Rzeczypospolitej Polskiej. Lubianym lub nie ale Prezydencie.
Wawel to był tylko pretekst. Prędzej czy później musiało się rozpętać.
Piłsudski to jednak rację miał.
Naród wielki, tylko ludzie ****y.
Pro Fide, Rege, Lege et WISŁA.
|