Wyświetl pojedynczy post
grzesiek632
Senior Member
 
 
Od: 06.2008
Skąd: Kresy Wschodnie

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6881
Stary 15.04.2010, 19:53
Maxior napisał(a):Wyświetl post
Ale jaja Almeria prowadzi, dobry typ byl na szczelca
No i dziękuje. Gładziutko weszło. Napewno lepiej zrobiłem niz granie na Real.

pan Dudi napisał(a):Wyświetl post
Na dobrą sprawę, na Real opłacało się grać dopiero jak stracili bramkę- kurs był 1,7 i powiedziałem od razu, jak Almeria zdobyła gola, że Real wygra, bo strzelili go za wcześnie.

A skoro Real wygrał, to Valencia na pewno nie wygra.
Muszę przyznac że bardzo oryginalne masz te rozkminy
Ostatnio edytowane przez grzesiek632 : 15.04.2010 o godz. 21:15.
"Wisła to nasz nałóg, to nasza heroina
i gdyby nie ONA - świat mógłby się zatrzymać.."

Odpowiedz cytując