Wyświetl pojedynczy post
AS82
Banita
 
 
Od: 07.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5860
Stary 15.04.2010, 19:19
Zbychu napisał(a):Wyświetl post
Nawet zawładnięcie TVP nie bardzo przekłada się na poparcie dla tej formacji.
Dobrze ze to w koncu ktos szczerze przyznal ,ze TVP to tuba propagandowa PISu