Joshua TS napisał(a):

Wiem, że pytanie nie na miejscu, ale wiecie czy w sobote będą jakieś kawiarnie/knajpy otwarte?
Czy wszystko zamknięte? Znajomy przyjeżdza do Krakowa i chcemy sobie gdzieś na spokojnie pogadać...
I jak z tą prohibicją? W sobote też czy w niedziele tylko...Ogólnie lekki chaos będzie u nas panował...ale cóż...w takiej sytuacji to chyba nie ważne
|
w centrum moga byc problemy-przygotowania itp. prohibicja obowiazuje w niedziele. w sobote jest w Warszawie.