|
Mam pytanie wprowadzilem Telford do 2 ligi anglelskiej,rozbudowalem stadion do 14 000 czyli max jaki jest zapisany w edytorze.
Czy jest mozliwe ze jak bede kasiasty to zbuduja mi nowy stadion(bo starego juz sie nie da rozbudowac) czy tez w edytorze gdzies jest zapisane ktory klub moze miec nowy stadion ?
|