Markus napisał(a):

Dziś oficjalna donosi o "luźnym treningu". Nie wiedziałem, że nasi piłkarze są w aż tak świetnej formie, by zamiast ciężko pracować nad poprawą gry mogli sobie pozwolić na obijanie, ale widać myliłem się, a męczarnie w poprzednich meczach nie miały miejsca.
Luźne treningi to sobie może robić świetnie grający Lech, a nie drużyna, która prawie wszystko musi poprawić i to jak najszybciej.
|
no, a potem jak w przypadku Skorży bedziesz plakal ze druzyne przemeczyl...
