Wyświetl pojedynczy post
SpoXsteR
Senior Member
 
Od: 11.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5425
Stary 15.04.2010, 17:52
Markus napisał(a):Wyświetl post
Dziś oficjalna donosi o "luźnym treningu". Nie wiedziałem, że nasi piłkarze są w aż tak świetnej formie, by zamiast ciężko pracować nad poprawą gry mogli sobie pozwolić na obijanie, ale widać myliłem się, a męczarnie w poprzednich meczach nie miały miejsca.

Luźne treningi to sobie może robić świetnie grający Lech, a nie drużyna, która prawie wszystko musi poprawić i to jak najszybciej.
no, a potem jak w przypadku Skorży bedziesz plakal ze druzyne przemeczyl...
Ostatnio edytowane przez SpoXsteR : 15.04.2010 o godz. 17:57.
Odpowiedz cytując