Wyświetl pojedynczy post
banasik
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: SHUT UP PIG !!!

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1820
Stary 15.04.2010, 17:23
Dlaczego zamknięto temat z różnymi "śmiesznościami"? Ja rozumiem, że jest żałoba, ale czy żałoba oznacza całkowitą wstrzemięźliwość jeśli chodzi o usmiech na twarzy?

Bezsensowna decyzja
Odpowiedz cytując