JEDREK76 napisał(a):

Miałem milczeć, ale tego nie zdzierżę. Widać, że nie masz kompletnie pojęcia o czym piszesz. Podaj mi jakikolwiek przykład sfałszowanych dokumentów dotyczących Wałęsy, a będących w wewnętrznym obiegu SB (raporty, wpisy w księgach ewidencyjnych itp.)... Zanim podejmiesz się polemiki na tak konkretny temat wypadałoby się zapoznać ze szczegółami, choćby poprzez przeczytanie książki Cenckiewicza i Gontarczyka.
Pomijam już to, że SB-ecja nie zwykła fałszować dokumentów pozostających w jej wewnętrznym obiegu.
|
A teczka Jaroslawa Kaczynskiego nie byla wedlug niego i jego zwolennikow sfalszowana?