harimata napisał(a):

|
800 tyś żegnało prezydenta w Warszawie na trasie przejazdu trumny. Ciekaw ile będzie w Krakowie na pogrzebie pewnie coś około 2 milinów.
|
Ja to się boje żeby to się drugą katastrofą nie skończyło. Wszyscy się na rynek nie zmieszczą to na pewno. A sporą cześć zapewne zajmie ochrona wszystkich oficjeli.