Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
Zarko42
Senior Member
Od: 11.2005
Offline
#
15542
15.04.2010, 13:50
Czy pod Wiślacki Świat można podjechać autem, pod sam budynek? bo nie bardzo chce mi się szukać gdzieś miejsca na auto jak będę szedł po bilet
Zarko42
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Zarko42
Znajdź inne posty napisane przez Zarko42