Wyświetl pojedynczy post
lizzy
Senior Member
 
 
Od: 05.2003
Skąd: Picnic Country

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5818
Stary 15.04.2010, 13:15
7 kotów napisał(a):Wyświetl post
Mam mocne watpliwosci co do pochowku na Wawelu Kaczynskich.
Raz, ze na dobra sprawe chowaja cih tam tylko dlatego ze zgineli mocno hollywoodzko. Katastrofa, symbolika katynska itd.
Chyba datrło do "mądrych" głów które wymyśliły to przedstawienie jakiego syfu narobiły bo każdy kto maczał w tym palce boi się jak diabeł święconej wody posądzenia że mógl to być jego pomysł. Jarek zwala na Dziwisza, Dziwisz na Jarka a Komorowski na kogokolwiek, byle nie było na niego. W kontekście "niezaprzeczalnych wielkich zasług" Prezydenta Kaczyńskiego w pelni uprawniających Go do wiecznego spoczynku na Wawelu trochę to dziwi że nagle nie ma chętnego do powiedzenia "tak, to mój pomysł". Wrodzona skromność? Nie wydaje mi się...
I pedzioł Herr Gott do wenża
Idź wek Ty pierońska szlango.
I wenż był ab