Genio napisał(a):

|
przecież to animacja, stworzone 2 minuty filmu na potrzeby reklamy, nie takie rzeczy tworzono i nie miesiąc temu, a kilka nawet lat temu
|
Animacja ale stworzona na silniku graficznym gry,mnie również nie powala,jest wiele piękniejszych gier- jeżeli chodzi o grafikę.