Wyświetl pojedynczy post
WILU TS
Banita
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1238
Stary 15.04.2010, 12:55
Genio napisał(a):Wyświetl post
przecież to animacja, stworzone 2 minuty filmu na potrzeby reklamy, nie takie rzeczy tworzono i nie miesiąc temu, a kilka nawet lat temu
Animacja ale stworzona na silniku graficznym gry,mnie również nie powala,jest wiele piękniejszych gier- jeżeli chodzi o grafikę.
Odpowiedz cytując