masterlag napisał(a):

*Marszałek*- czytam twojego posta i nie mogę zrozumieć...
|
Wyrażam zdumienie i podaje w wątpliwość to ,że przeciętny Belg wie jak wygląda polskie godło,i że taka karykatura odniosła jakikolwiek skutek. Oni tego nawet nie zrozumieli w większości.