Naprawdę zniżył byś się do ich poziomu i śmiał z tragedii- jakiejkolwiek? o.O
Cóż... Belgia zawsze mi się dziwnym krajem wydawała i nigdy belgów nie lubiłam, a teraz... Pokazali po prostu jak bardzo są żałośni. I do tego jeszcze czarny orzeł.. ?! WTF?
*Marszałek*- czytam twojego posta i nie mogę zrozumieć...
OK.
Może i wiedzą, ale skojarzyć nie trudno. A to czy się pośmiali czy poczuli żenująco- tego nie wiadomo. Ja bym się cholernie wstydziła gdyby z mojego kraju coś takiego wyszło (na temat innego państwa oczywiście).