Wyświetl pojedynczy post
masterlag
Senior Member
 
Od: 05.2008
Skąd: z WENUS

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7
Stary 15.04.2010, 12:18
MłodePokolenie napisał(a):Wyświetl post
Bóg ich jeszcze za to pokara jeszcze my z ich tragedii będziemy się śmiać
Naprawdę zniżył byś się do ich poziomu i śmiał z tragedii- jakiejkolwiek? o.O
Cóż... Belgia zawsze mi się dziwnym krajem wydawała i nigdy belgów nie lubiłam, a teraz... Pokazali po prostu jak bardzo są żałośni. I do tego jeszcze czarny orzeł.. ?! WTF?

*Marszałek*- czytam twojego posta i nie mogę zrozumieć...
OK.

Może i wiedzą, ale skojarzyć nie trudno. A to czy się pośmiali czy poczuli żenująco- tego nie wiadomo. Ja bym się cholernie wstydziła gdyby z mojego kraju coś takiego wyszło (na temat innego państwa oczywiście).
Ostatnio edytowane przez masterlag : 15.04.2010 o godz. 12:50.
Krakowska Wiślaczka!